परिसंवाद
सार्थक चेतनाका लागि परिसंवाद

विश्वकपमा नेपाली राष्ट्रिय भण्डा

 

थिम गितमा देखिएकाे नेपाली झण्डा

विश्वकप फुटवल–२०१८ को थिम गीतको भिडियोमा नेपालको राष्ट्रिय झण्डासहित एक नेपाली ढाका टोपी लगाएर कराइरहेको भिडियो सामाजिक सञ्जालमा  सार्वजिनक गरिएकाे छ । विश्वकै प्रतिष्ठित प्रतियोगिताको थिम गीतको भिडियोमा नेपाली झण्डा समावेश भएपछि नेपाली दर्शकहरुमा उत्साह थपेको महशुस गरिएकाे  छ ।

अहिले सामाजिक सञ्जालहरुमा भिडियोमा देखिएका व्यक्तिकाबारेमा चासो बढ्न थालेको छ । उक्त भिडियोका दर्शकहरुले ती व्यक्तिप्रति निकै चासो देखाएर हेरेका छन् ।

विश्वकप फुटवल प्रतियोगिता १४ जुन २०१८ देखि १५ जुलाईसम्म रसियामा सञ्चालन हुनेछ । रसियाले पहिलो पटक विश्वकप फुटबलको आयोजन गर्दैछ । यो विश्वकप फुटबल प्रतियोगिता पहिलो पटक पूर्वी युरोप तथा दुई वटा महादेशमा सञ्चालित हुनेछ । आगामी जुन १४ बाट शुरु हुने बिश्वकपको फाइनल जुलाई १५ मा हुनेछ । बिश्वकप ३२ राष्ट्रले भाग लिनेछन् ।

Facebook Comments