परिसंवाद
सार्थक चेतनाका लागि परिसंवाद

कोरोना उपचारमा फ्रेण्डसीप सामुदायिक अस्पताल

काठमाडौं । कोरोनाको महामारी अत्यधिक बढ्दै गएपछि काठमाडौंमा थप अस्पतालहरुले कोरोनाको उपचार सुरु गर्न थालेका छन् । राजधानीको सुकेधारामा रहेको फ्रेण्डसीप सामुदायिक अस्पतालले पनि कोभिड सम्बन्धि उपचार सेवा सुरु गरेको हो ।

विश्वभर महामारीको रुपमा फैलिएको कोरोना संक्रमण रोकथाम र संक्रमितको उपचारका लागि सबै व्यवस्थापकीय तयारी गरेर सेवा सुरु गरिएको अस्पताल सञ्चालक समितिका सदस्य राजन धमलाले जानकारी दिनुभयो । उहाँका अनुसार कोभिड अस्पतालबाट प्रवाह हुने सबै सेवा फ्रेण्डसीप अस्पतालबाट उपलब्ध हुने छ । ‘कोभिडका बिरामीले राजधानीमा सुविधा सम्पन्न अत्याधुनिक सेवाको अस्पताल खोजेर भौंतारिनु पर्दैन । हामीलाई ०१४४४०२०१ मा फोन गरेर सम्पर्क गर्न सक्नुहुन्छ ।

अस्पताल सञ्चालक समितिका सदस्य धमलाले भन्नुभयो– ‘‘हाम्रो अस्पताल कोरोनाका कारण मानवतामाथि आएको संकट विरुद्धको लडाइँमा आफ्नै हिसावले जुटेको । अहिलेको अवस्थामा कोभिडका विरामी राखेर उपचार गर्ने र अन्य इमर्जेन्सी सेवा पनि उपलब्ध गराउने हाम्रो लक्ष्य रहेको छ। कोही समस्यामा पर्नुभएको भए आउनुस् स्वागत छ, हामी अथक प्रयास गर्नेछौं।’

अन्य आकर्षणहरू

सर्जक पदम गौतमको विश्रामपुर !

यात्रा

यहाँ अझै मानिस बाँकी छन्

नेपालगन्जिया

राजधानीमा महंगो शुल्क तिरेर लाइन बसेर उपचार गर्नुपर्ने आम मानिसको बाध्यताका बिच फ्रेण्डसीप  अस्पतालले कोरोना (कोभिड) उपचार सुरु गरेको छ । यस अस्पतालमा आइसियु र विशेषज्ञ सेवा सहितको सेवा उपलब्ध छ ।

Facebook Comments